OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 737 150 089 | klara.tillerova@seznam.cz

Dále nabízím tělové zábaly a masážní techniky uvedené níže 

Tyto služby můžete využít každou samostatně nebo jakkoliv nakombinovat. Ráda vám pomohu sestavit terapii přímo na míru.

Relaxační čokoládový tělový zábal

ALGINÁTOVÁ MASKA HOT CHOCOLATE MOUSSE

Tento čokoládový tělový zábal působí relaxačně na všechny smysly. Má konzistenci a vůni čokoládové pěny.

Přípravek byl vytvořen pro tonizaci a navrácení pružnosti pokožky. Má lehkou konzistenci, podobnou italskému dezertu zabajone. Teobromin obsažený v čokoládě napomáhá odstraňovat nadbytečný tuk a polyfenoly a vitamín A, silné antioxidanty zpomalují proces stárnutí. Minerály obsažené v přípravku stimulují proces eliminace toxinů, dodatečně podporovaný rozehřívacími vlastnostmi.
Řasy Laminaria dodávají pokožce hedvábnou měkkost. Konzistence a vůně čokoládové pěny působí blahodárně a relaxačně na všechny smysly.

 

Zpevňující zábal na prsa, ramena, břicho a stehna

ALGINÁTOVÁ MASKA BUST FIRMING WRAP

Zábal na prsa, ramena, břicho a stehna omlazuje, napíná a zpevňuje pleť.
Tento zábal na prsa, ramena, břicho a stehna byl vytvořen z mořských řas Laminaria ve spojení se spirulinou, ginko bilobou a Algovert®, známými pro svůj vysoký obsah antioxidantů a živin. Dodatečně mentol, obsažený v Algovert®, tonizuje pokožku a zajišťuje pocit svěžesti. Ginko biloba je v kosmetice stále oblíbenější. V přípravcích pro citlivou pleť a pleť s rozšířenými žilkami posiluje křehké kapiláry, zabraňuje jejich praskání, zlepšuje krevní oběh. Díky němu je pokožka lépe vyživená, prokrvená a lépe chráněna před sluncem, větrem a teplotními změnami. Ginko biloba se používá při omlazovacích terapiích. Má antioxidační a hydratační účinky.

Spirulina je velmi kvalitní kosmetickou složku, která je bohatá na proteiny, vitamín E, beta karoten. V kosmetice se používá především v přípravcích s protistárnoucími účinky. Vyhlazuje také vrásky. Pomáhá chránit kolagen a elastin - bílkoviny zodpovědné za mladý vzhled pleti - před působením toxinů.
Laminaria Digitata má vyživující a hydratační vlastnosti. Je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Pomáhá zadržovat vodu v pokožce a je vynikajícím antioxidantem.

Mentol - se silnou charakteristikou mátovou vůní a pálivou chutí - je jedna z hlavních složek mátového oleje. Je velmi osvěžující, chladící, anestetický a má zklidňující účinky.

Intuitivní masáž drahými kameny

Intuitivní masáž drahými kameny je spojení masáže a léčivého kamene. Z tohoto spojení vzniká hluboký účinek, který celostně zahrnuje tělo, duši, rozum a ducha.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo. Pomáhá detoxikaci organismu. Vyrovnává energii v těle.

Očistné tělové svíce

Svíce jsou trubičky z textilie namočené do včelýho vosku.

Na jednom konci se zapálí a druhým koncem se postaví na ošetřované místo. Při hoření vzniká komínový efekt - podtlak táhne z těla nemoc.