Kontaktujte nás: +420 737 150 089 | klara.tillerova@seznam.cz

Masážní terapie 

Masážní terapie Awakening je velmi jemná a energeticky silná masáž zad, chodidel, hrudníku a hlavy, která působí na vaše zdraví a vitalitu.

Awakening je probuzení. Probuzení našeho těla, probuzení naší duchovní síly. Zaktivováním kundalini energie harmonizuje. Oživuje žlázy s vnitřní sekrecí, které produkují potřebné hormony, uvolňuje dráhy meridiánů, jimiž proudí energie k ledvinám, játrům, plicím, mozku, srdci, střevům, žaludku.

Masážní terapie Awakening vám také pomáhá v situacích, kdy stojíte na místě, nemůžeme se rozhodnout, kterým směrem vykročit. Propojuje vás s vaším záměrem, který hraje důležitou roli v procesu uzdravování a prožívání štěstí.

Hlavní úlohou masáže Awakening je propojení našeho vnitřního vnímání s realitou. Být v přítomnosti, prožívat věci naplno, přijmout realitu takovou jaká je. A to má za důsledek ROVNOVÁHU a ZDRAVÍ na úrovni fyzické, psychické a duchovní. 

Komu je určena?

Je určena všem, kteří potřebují pomoc od bolesti, zdravotních a psychických problémů.

Awakening je návrat k přirozenosti.

massage-4546432_1920.jpg

V čem je její účinnost?

Dotýká se nás samotných, mechanizmů a principů, které jsou v nás uloženy.

 

Působením speciálních poloh prstů, tlaku a tahu se aktivují obvody, které působí na neurobiologickou složku člověka. Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, vzpomínky, které ovlivňují naše zdraví a rovnováhu.

 

Masáž dobíhá ještě několik dní.

Jak masáž probíhá? 

Pracuje se na lehátku, jako při běžné masáži. Během terapie dochází vlivem práce s páteří k harmonizaci a detoxikaci vnitřních orgánů. Tato manipulace je bezbolestná a velmi příjemná. Pracuje se s uvolněním toxinů v tkáních a na lymfatickém systému. Práce s páteří přináší uvolnění nervové soustavy, skříplých nervů, výživu plotének a uvolnění celé páteře a kloubů. Celá masáž je bezbolestná a velmi hluboká. Vlivem okruhů, které jsou v Awakeningu použity a prací s akupresurními a marmovými body a aktivací vnitřní energie dochází také k neurobiologickému procesu, který harmonizuje chemii mozku. Tato masáž řeší bolesti zad, nervů, kloubů a přináší podporu a detoxikaci orgánů. 

                        Ceník:

Masáž zad                     60 min.                 500,- Kč
Masáž celého těla        90 min.                 750,- Kč